امین تارخ بازیگر سریال ۵۰ قسمتیِ «از سرنوشت»

امین تارخ بازیگر سریال ۵۰ قسمتیِ «از سرنوشت»

تصویربرداری سریال پنجاه قسمتی «از سرنوشت» با داستانی امید بخش در مورد زندگی، با مشخص شدن تعدادی از بازیگران از امروز در تهران شروع می شود.به گزارش سینما تی وی از تسنیم، علی اکبر تحویلیان تهیه کننده این سریال در ارتباط با این مجموعه تلویزیونی پنجاه قسمتی که به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تهیه می شود گفت: از یک ماه گذشته پیش تولید این مجموعه تلویزیونی را شروع کردیم و تصویربرداری کار از پانزدهم بهمن ماه در تهران شروع می کنیم.
وی تصریح کرد: این سریال پنجاه قسمتی در دو فصل تهیه می شود که کارگردانی فصل نخست آن را محمدرضا خردمندان و فصل دوم را علیرضا بذرافشان بر عهده دارند.تحویلیان تصویر برداری بیشتر لوکیشن های این مجموعه تلویزیونی را در تهران عنوان کرد و افزود: تاکنون حضور بازیگرانی چون؛ امین تارخ- مجید واشقانی- کامران تفتی- لیلا بلوکات- مریم کاظمی-مائده طهماسبی علیرضا آرا قطعی شده است.
سریال «از سرنوشت» به سرپرستی محمد محمود سلطانی و توسط جمعی از نویسندگان نظیر روح اله صدیقی، سارا خسروآبادی و مسعود کرمی نوشته شده و داستان آن در ارتباط با سرنوشت دو کودک از سن کم تا جوانی است که زندگی آنان را در پرورشگاه نشان می دهد. محوریت این سریال امیدبخشی و تلاش برای رسیدن به آمال و آرزوها است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *