سازنده «پایتخت» سریال ترسناک می سازد

مجموعه «خواب زده» با داستانی از سعید نعمت الله و به کارگردانی «سیروس مقدم» در ژانر وحشت ساخته می شود.به گزارش سینما تی وی از فارس، نگارش سریال «خواب زده» به قلم سعید نعمت اله و کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری به پایان رسیده است.این سریال در سه فصل برای شبکه نمایش خانگی ساخته خواهد شد و هم اکنون در مرحله انتخاب بازیگر قرار دارد.
خواب زده اولین سریال مقدم و نعمت اله در ژانر وحشت به شمار می رود که پایان شهریور وارد مرحله تولید می شود.ریحانه پارسال اولین بازیگری است که برای ایفای یکی از نقش های این سریال انتخاب شده و نام های سایر بازیگران خواب زده که اغلب از بازیگران سینما هستند، بزودی اعلام می شود .
این سریال اولین همکاری مشترک و مجزای نعمت اله و مقدم در شبکه نمایش خانگی است . نعمت اله پس از نویسندگی سریال زیر پای مادر با نام قبلی لبخند رخساره و اعمال ممیزی های تلویزیون و متوقف کردن سریال دیگری به نام برادر جان توسط خودش که به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه سه به نگارش درآمده و قرار بود برای رمضان گذشته تولید شود، ترجیح داده فعلا با تلویزیون همکاری نکند .
از آنجایی که این روزها اغلب سازندگان سریال های تلویزیونی به شبکه نمایش خانگی کوچ کرده اند، این زوج هنری که اغلب سریال های موفق در دهه ۸۰ و ۹۰ را از آن خود کردند، هم به این جرگه پیوستند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *