سریال های احتمالی تلویزیون برای نوروز ۹۸

بازگشت سعید آقاخانی برای نوروز ۹۸
“نون . خ” عنوان سریال جدید نوروزی شبکه یک سیماست که بعد از مدت‌ها دوری، سعید آقاخانی آن را کارگردانی می‌کند. “نون . خ” نام این سریال طنز می باشد که سعیدآقاخانی کارگردانی آنرا بر عهده خواهد داشت. به گفته مهدی فرجی، سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، علی صادقی، هومن حاجی عبداللهی، فریده سپاه منصور، نعیمه نظام دوست، سیاوش مفیدی و سیروس میمنت در این مجموعه تلویزیونی ایفای نقش می کنند. فیلمنامه این سریال به قلم امیر وفایی به نگارش درآمده است. این تهیه کننده اظهار داشت: البته به زودی بازیگران دیگری به این مجموعه اضافه خواهند شد.
مجموعه تلویزیونی “ن . خ” کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیماست که در ۱۶ قسمت۵۰ دقیقه‌ای برای پخش در ایام نوروز ۹۸ تولید می‌شود.
«ساده‌دلان» احتمالاً به نوروز شبکه دو می‌رسد
سریال «ساده‌دلان» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه‌کنندگی حامد عنقا برای نوروز ۹۸ برای پخش از شبکه دو سیما ساخته می‌شود.حامد عنقا در این باره توضیح داده که: “این سریال هنوز در مرحله صحبت‌های اولیه است و جزئیات کامل آن در روزهای آینده مشخص خواهد شد”. محمدحسین لطیفی سرپرستی نویسندگان این سریال را برعهده دارد و از نام بهرنگ توفیقی نیز به عنوان کارگردان این مجموعه یاد می‌شود.
«مرّ قانون» سریال نوروزی شبکه سه
سریال «مرّ قانون» به کارگردانی علیرضا نجف‌زاده و تهیه کنندگی مهران مهام امروز شنبه هشتم دی‌ماه در منطقه سعادت آباد تهران کلید خورد. این سریال توسط امیرعباس پیام و مهدی روشن‌روان نوشته می شود و قرار است برای نوروز ۹۸ از شبکه سه سیما پخش شود.
اولین روز تصویربرداری با سکانس حضور کاراکتر کمال شهری مدیر ارشد یکی از وزارتخانه‌ها با بازی هدایت هاشمی در یک برنامه تلویزیونی آغاز شد. این صحنه‌ها با حضور مهران مهام تهیه کننده، محمدحسین لطیفی به عنوان مشاور ارشد پروژه در کارگردانی، علیرضا نجف‌زاده کارگردان، ناهید مسلمی و هدایت هاشمی بازیگران سریال تصویربرداری شد./باشگاه خبرنگاران پویا نوشت

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *