«مهناز آمریکایی» چه صیغه ای است؟

حمید عسکری خواننده پاپ با انتشار این عکس در صفحه اینستاگرامش نوشت:

“امروز به صورت اتفاقى این پست رو دیدم. خیلى تعجب کردم از اینکه یه ادمین که مشخصه گرایشات حزبى خاصى داره به خاطر اینکه یه هنرمند موضعگیرى نکرده راجع به صحبتاى یه دیوانه(رییس جمهور امریکا) اونو متهم کردن به امریکایى بودن. سوال من از ادمین این صفحه و همفکرانش اینه که آیا بهتر نبود همونجور که به اعتراض به برگزارى یک کنسرت؛ اقدام به تجمع اعتراض امیز می کنید یک بار هم به خاطر این همه اختلاص و فساد موجود در کشور اقدام اعتراضى می کردید؟

آیا شما که به خاطر اکران یک فیلم سینمایى که با سلیقه سیاسى شما جور نیست سینما اتش می زنید شده یه بار به خاطر بیکارى و اعتیاد و تبعیض وبى عدالتى مسوولین یه تجمع اعتراض امیز بکنید؟؟؟؟؟؟ بهتره به خودتون بیاید. هنرمند، بسیجى ، معلم ، روحانى و … همه مال همین کشوریم. امروز کشور نیاز به اتحاد داره با این همه دشمن خارجى و این همه تهدید. به جاى تفرقه افکنى و خودى و غیر خودى ساختن از مردم همه به فکر کشورمون باشیم که اوضاع از این بدتر نشه.”

این عکس مهناز افشار فتوشاپ می باشد و توسط پیج اینستاگرام که حمید عسکری در متنش توضیح داده، تهیه شده است. مهناز افشار چنین لباسی به تن نکرده است.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *